Aktualności Finał Miss Polski 2008

Wybory Miss Polski odbędą się w płockim amfiteatrze. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World. Finał konkursu Miss Polski zaplanowano na niedzielę, 3 sierpnia br. O koronę najpiękniejszej rywalizować...

więcej » Kielczanka w Finale Miss Polski Nastolatek 2008!

Miss Polski na YouTube ... wizytówki finalistek, reportaże z półfinałów ... jest już kilkadziesiąt filmów, będą tysiące ... Wywiad z Naszą Finalistką Karoliną Wnuczyńską Zobacz wywiad z Karolina Wnuczyńską ? Więcej...

więcej » Półfinał Miss Polski 2008 - Pałac Mierzęcin

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z półfinałów Miss Polski 2008.

więcej »

Hotel Senator

 Hotel Senator Hotel Senator***
Centrum Konferencyjne
ul. Krywki 18
27-200 Starachowice
tel./fax: 041 274 03 90
Świętokrzyskie
www.h-s.pl

Rezerwacje indywidualne
E-mail: recepcja@h-s.pl
Rezerwacje grupowe
E-mail: konferencje@h-s.pl

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu "Senator", położonego w sercu Gór Świętokrzyskich.

Bogata historia, liczne zabytki kultury, urzekające urodą krajobrazy, kompleksy leśne ze słynną Puszczą Jodłową, to sceneria Regionu Świętokrzyskiego.

Centralne usytuowanie Hotelu w odległości ok.150 km od Warszawy, Krakowa czy Lublina jest atrakcyjne zarówno ze względu na transfer wycieczek jak i organizację konferencji z dala od wielkomiejskiego gwaru.

Hotel "Senator" charakteryzuję się wysokim standardem usług, miłą fachową obsługą oraz umiejętnością dostosowania się do wymogów i oczekiwań gości.

Klimatyzowana restauracja ( 150 miejsc)
Czynna codziennie w godzinach: 13-23

Bar nocny z bilardem
Czynny codziennie w godzinach: 10-24

Konferencje
Ważną dziedziną działalności hotelu jest organizacja i obsługa konferencji, szkoleń i seminariów. Do dyspozycji gości oddajemy 9 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni około 728m2.

Zaplecze rekreacyjne
Do dyspozycji gości hotelowych jest kryty basen z kaskadą wodną, ścianką wspinaczkowa i jacuzzi oraz klub fitness: siłownia oraz sauna.

Od marca 2008r.
Aby urozmaicić pobyt w naszym hotelu oddaliśmy do Państwa dyspozycji dwutorowe kręgle. Doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich gości.
« powrót do: Sponsorzy
Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet