Aktualności Finał Miss Polski 2008

Wybory Miss Polski odbędą się w płockim amfiteatrze. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World. Finał konkursu Miss Polski zaplanowano na niedzielę, 3 sierpnia br. O koronę najpiękniejszej rywalizować...

więcej » Kielczanka w Finale Miss Polski Nastolatek 2008!

Miss Polski na YouTube ... wizytówki finalistek, reportaże z półfinałów ... jest już kilkadziesiąt filmów, będą tysiące ... Wywiad z Naszą Finalistką Karoliną Wnuczyńską Zobacz wywiad z Karolina Wnuczyńską ? Więcej...

więcej » Półfinał Miss Polski 2008 - Pałac Mierzęcin

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z półfinałów Miss Polski 2008.

więcej »

[wszystkie aktualności]Finał Miss Polski 2008

Wybory Miss Polski odbędą się w płockim amfiteatrze. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World.

Finał konkursu Miss Polski zaplanowano na niedzielę, 3 sierpnia br. O koronę najpiękniejszej rywalizować będzie 28 kandydatek wyłonionych w eliminacjach regionalnych. Zwyciężczynię konkursu wskaże jury, a telewidzowie oraz widzowie w amfiteatrze wybiorą Miss Publiczności. Wyłoniona w Płocku Miss Polski będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Miss World, który odbędzie się we wrześniu w Kijowie.

Konkurs będzie transmitowany ?na żywo? na antenie Polsatu. W scenariuszu przewidziano m.in. występ gwiazd programu ?Jak Oni śpiewają? oraz Rusłany, zwyciężczyni konkursu Eurowizji. Koncert poprowadzą Maciej Dowbor, Maciek Rok i Krzysztof Ibisz. Organizatorami imprezy są Missland, Polsat, World Media, POKiS.

Impreza jest biletowana. Cena biletu wynosi 20zł. Zakup będzie możliwy poprzez stronę www.ticketpro.pl, a tuż przed koncertem ? w amfiteatrze.

Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet