Aktualności Dominika Koperek jedną z 10 najładniejszych nastolatek w wyborach Miss Polski 2009

więcej » Po Koronę i Miss Świata

Takiego finału jeszcze nie było w historii regionu Świętokrzyskiego! Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym...

więcej » Mamy finał x 4 !!!

Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym konkursie piękności MISS POLSKI 2009! Finał odbędzie się w 04 i...

więcej »

Perfect Moments

 Perfect Moments Członek Zwyczajny Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
PERFECT MOMENTS
www.perfectmoments.pl

Ulotka
Karina Komorowska - właściciel
e-mail:biuro@perfectmoments.pl
Główna siedziba:
Kielce 25-002, ul. Sienkiewicza 57/6
tel. +48 41 344 22 11

Macie własne marzenie o idealnym ślubie? Nie wiecie jak zrealizować oryginalne pomysły? A może nie macie pomysłu na wyjątkowy ślub?
Perfect Moments to ludzie do zadań specjalnych - Waszych zadań. Zorganizujemy każde marzenie, dzięki czemu, Wy będziecie znać tylko radosną stronę ślubu, a wszelkie sprawy formalno- organizacyjne załatwimy za Was. Waszym jedynym zadaniem będzie marzyć, a naszym- spełniać Wasze marzenia.

Kompleksowo organizujemy uroczystości ślubne, przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. Zajmiemy się każdym elementem przygotowań - od pomysłu po realizację. Od zaręczyn - po podróż poślubną.

Ślub jest wydarzeniem w życiu każdego człowieka, którego nie da się zapomnieć. My sprawimy, że będzie idealne, a sama jego organizacja stanie się dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Nasz zespół specjalistów, z wieloletnim stażem w branży, zadba o to, aby wszystko przebiegło sprawnie, a każde Państwa marzenie zostało spełnione.

Działamy na terenie całego kraju!
« powrót do: Sponsorzy
Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet