Aktualności Dominika Koperek jedną z 10 najładniejszych nastolatek w wyborach Miss Polski 2009

więcej » Po Koronę i Miss Świata

Takiego finału jeszcze nie było w historii regionu Świętokrzyskiego! Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym...

więcej » Mamy finał x 4 !!!

Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym konkursie piękności MISS POLSKI 2009! Finał odbędzie się w 04 i...

więcej »

Feel JOY!

 Feel JOY! Joy Marketing Solutions Justyna Brzozowska - Solarz
ul. Jaspisowa 68
91-360 Łódź
Tel: 042 658 06 23
www.feeljoy.pl
www.sklep-joy.com
biuro@feeljoy.pl

Osoby do kontaktu:
Justyna Solarz
Tel: +48 603-516-576
j.solarz@feeljoy.pl
Michał Solarz
Tel: +48 509 37 37 20
m.solarz@feeljoy.pl

FEEL JOY! to marka, która tworzy nowe, odważne tendencje w modzie fitness & dance. FEEL JOY! to przede wszystkim nowatorski design i odważna kolorystyka połączona z dyskretną sportową elegancją. Kolekcje Feel JOY! tworzone są z pasją i szeroko rozumianym profesjonalizmem.
W naszych wyrobach wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane surowce, często produkowane i modyfikowane ściśle według naszych wymagań jakościowych i estetycznych.

Oferta Feel JOY!skierowana jest do nowoczesnych, aktywnych kobiet o wyrafinowanym guście, które cenią sobie niepowtarzalność, indywidualny styl, wygodę, niezwykle wysoką jakość oraz dbałość o kondycję fizyczną. Bacznie obserwując trendy i sytuację na rynku damskiej odzieży sportowej postanowiliśmy wypełnić marką Feel JOY! niszę powstałą pomiędzy wysokiej jakości, bardzo drogimi wyrobami światowych marek a nieestetycznymi i wątpliwej jakości produktami masowo importowanymi z Chin i Turcji.
Stworzyliśmy ofertę łączącą wysoką, światową jakość z przystępnym dla każdego portfela pułapem cenowym.

Najnowsza wiosenna odsłona Feel JOY! z pewnością zaskoczy odbiorców nowatorskimi łączeniami dzianin z połyskującą satyną, ciekawą mieszanką surowców oraz niebanalnym designem pełnym dynamizmu, drapieżności, zmysłowości i kobiecości.

Wiosną Feel JOY! łamie zasady, przekracza granice i tendencje panujące w modzie dla aktywnych! Wiosenna kolekcja Feel JOY! Fitness & Dance to nowa jakość i nowy wymiar którego dotąd nie znaliście.

Zapraszamy!
« powrót do: Sponsorzy
Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet