Aktualności Dominika Koperek jedną z 10 najładniejszych nastolatek w wyborach Miss Polski 2009

więcej » Po Koronę i Miss Świata

Takiego finału jeszcze nie było w historii regionu Świętokrzyskiego! Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym...

więcej » Mamy finał x 4 !!!

Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym konkursie piękności MISS POLSKI 2009! Finał odbędzie się w 04 i...

więcej »

DREAMGIRL - Bielizna marzeń

 DREAMGIRL - Bielizna marzeń KONTAKT
ul. Zaruby 6A/7, 02-796 Warszawa
tel. 022 407 04 67
fax. 022 584 91 14
www.dreamgirldirect.pl

W swojej 25-letniej historii Dreamgirl przeistoczyła się z niewielkiej firmy rodzinnej specjalizującej się w olejkach i emulsjach do ciała w jednego z najprężniejszych producentów bielizny damskiej w USA. Firmę założyła w roku 1982 Patricia A. Fischer pod nazwą Lovin' Enterprises. W 1987, gdy firma zaczęła szyć bieliznę, odzież klubową i kostiumy, sprzedaż wzrosła raptownie. W 2003 r. Fischer zachorowała na raka i przekazała ster firmy jej obecnemu szefowi Christopherowi C. Scharffowi, byłemu wiceprezesowi ds. rynku globalnego St. John Knits Inc.

Po tych zmianach Dreamgirl rozszerzyła swoją ofertę jednocześnie przenosząc produkcję poza kontynent, dziesięciokrotnie zwiększając sprzedaż, podwajając liczbę przedstawicieli handlowych, obejmując siecią dystrybucyjną 3 000 punktów detalicznych w Stanach Zjednoczonych i wkraczając ze swoim towarem na rynki ponad dwudziestu krajów.

Kolekcja bielizny Dreamgirl 2009

Tym co zapewnia ciągły rozwój firmie jest zdolność wyprzedzania aktualnych trendów i oferowanie odzieży najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych, począwszy od bielizny wieszanej i strojów tanecznych do kolekcji w nietypowych diamentowych opakowaniach. Projektanci Dreamgirl pracują nieprzerwanie, wymyślając ciekawe dodatki i dobierając tkaniny zgodne z najnowszymi tendencjami światowej mody.

W ciągu kilku ostatnich lat zapotrzebowanie na innowacyjne produkty Dreamgirl wyraźnie się zwiększyło, a firma Dreamgirl z każdym rokiem wykracza poza wymagania i oczekiwania klientów. Wstępne reakcje na nową kolekcję sprawiają, że klienci uważają, że rok 2009 może okazać się najlepszym jak dotąd. Oferta Dreamgirl obejmująca nowe modele bielizny, style ślubne, zestawy szlafroczków, gorsety, majteczki oraz stroje taneczne i klubowe na pewno nie zawiedzie klientów. Dzięki zastosowaniu unikatowych materiałów i stylizacji, wszystkie nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić kobiecą figurę i seksapil.

Dreamgirl International jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów bielizny na świecie. Posiada 12 przedstawicieli handlowych na terenie Stanów Zjednoczonych i 20 dystrybutorów międzynarodowych. W ciągu ostatnich pięciu lat firma dziesięciokrotnie zwiększyła swoją sprzedaż, a wzrost przychodów przekroczył 40% w porównaniu z 2008 rokiem obrotowym firmy i przekroczył 40mln dolarów..W kolekcji znajduje się ponad 600 różnych krojów odzieży w rozmiarach od XS do 4XL.

W 2007 roku marka Dreamgirl została wyróżniona przez Forum Biznesu znakiem jakości "Quality International".

« powrót do: Sponsorzy
Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet