Aktualności Dominika Koperek jedną z 10 najładniejszych nastolatek w wyborach Miss Polski 2009

więcej » Po Koronę i Miss Świata

Takiego finału jeszcze nie było w historii regionu Świętokrzyskiego! Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym...

więcej » Mamy finał x 4 !!!

Aż 4 dziewczyny, 2 nastolatki Jowita Basińska i Dominika Koperek oraz 2 dorosłe Nina Pieczaba oraz Wioletta Piłat, będą reprezentowały nasz region w Narodowym konkursie piękności MISS POLSKI 2009! Finał odbędzie się w 04 i...

więcej »

Volumetric MK Polska Sp. z o.o.

 Volumetric MK Polska Sp. z o.o. Biuro Sprzedaży w Kielcach:
ul. Kozia 3,
25-514 Kielce
tel. 041 343 51 71, 041 343 51 72
fax. 041 343 51 73
www.volumetric.pl

Jagiellońska Point to oferta kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również do osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Budynek Jagiellońska Point położony jest w Kielcach, u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej.

Taka lokalizacja gwarantuje świetną komunikację, a położenie zaledwie 800 metrów od ścisłego centrum Kielc zapewnia mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, szpitale, banki, poczta, punkty usługowe i sklepy. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z pobliskich obiektów sportowych, a na spokojny spacer warto udać się na tereny zielone rezerwatu krajobrazowo - leśnego i Górę Karczówkę.

Jagiellońska Point to 10 piętrowy budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie. Zaprojektowano w nim cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu, a bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia monitoring kamerami i recepcja. Hol wejściowy zdobi płaskorzeźba wykonana przez kieleckiego artystę Adama Wolskiego.

Mieszkania o funkcjonalnych rozkładach mają powierzchnie od 34 do 73 m2 oraz przestronne ogrody zimowe i balkony. Z wyższych pięter budynku rozciągać się będzie wspaniała panorama widokowa, a ostatnią kondygnację zajmują dwa penthouse'y z przestronnymi tarasami.

W trosce o wygodę naszych klientów, na parterze budynku położone są lokale usługowe, przeznaczone na salony piękności, gabinety lekarskie czy biura renomowanych firm lub inną, nieuciążliwą dla mieszkańców funkcję. Lokale posiadają przestronne witryny i dostęp z dogodnego ciągu komunikacyjnego.

zdjęcie

Aktualności | Sponsorzy | Partnerzy | Patronat internetowy | Patroni medialni | Patronat honorowy | Nasze reklamy
Projekt i wykonanie Arena Internet