Aktualności

Zumba

Finalistki MISS POLSKI ZIEMI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ 2014 będą ćwiczyły ZUMBĘ pod okiem sympatycznej, ślicznej i utalentowanej MARTY FRANKEL z Warszawy, która współpracuje z Ewa Chodakowska jeżdżąc po całej Polsce i w ramach wspólnych warsztatów - zaraża ludzi magią ZUMBY 29 marzec (sobota) godzina 15 Miejsce Hala OSiR(...) więcej »

Patronat honorowy

Miło nam poinformować że Pan Marszałek woj. świętokrzyskiego objął patronatem honorowym konkurs Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej 2014. więcej »

Rozdanie nagród Miss Polski 2013

Finalistki i Laureatki Narodowego Konkursu Miss Polski 2013 zgodnie z tradycją otrzymały pierścienie ufundowane przez markę Jubiler Schubert. Miss Polski odebrała także nagrodę główną w konkursie - samochód Chevrolet Spark od NIVETTE LUXURY CARS. Wicemiss Polski oraz Miss Polski Internaturów WP.PL Paulina Maślanka(...) więcej »

Casting do Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej

W Hotelu DAL, odbył się casting do konkursu regionalnego Miss Polski, Miss Polski Nastolatek i Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2014. Co należało zrobić by uczynić pierwsze kroki by zostać miss? Wystarczyło tylko wcześniej przesłać swoje zgłoszenie, pojawić się w Hotelu Dal i zaprezentować się przed jurorami. A(...) więcej »

Zdjęcia z Castingu w Hotelu Dal już w galerii

Casting odbył się 1 lutego 2014 w Hotelu Dal w Kielcach. Zdjęcia wykonał zespół Zatrzymać Chwilę www.facebook.com/ZatrzymacChwile. Zapraszamy do galerii więcej »


« powrót na stronę główną
Kalendarz wydarzeń
28, czerwca 2014r. Amfiteatr Kozienice - Półfinał Miss Polski 2014
29, czerwca 2014r. Amfiteatr Kozienice Finał Miss Polski Nastolatek 2014
7, grudnia 2014r. Krynica-Zdrój - Finał Miss Polski 2014