Uzdrowisko Busko-Zdrój


Dane teleadresowe
Ulica: Rzewuskiego 1
Kod/miasto: 28-100 Busko-Zdrój
Telefon: 41 312-48-32
E-mail: buskowianka@ubz.pl
WWW: www.buskowianka.com

Sponsorem imprezy "Wybory Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej 2015" jest "Uzdrowisko Busko-Zdrój" Spółka Akcyjna, producent Naturalnej Wody Mineralnej Buskowianka-Zdrój oraz nowej linii Słonecznych Kosmetyków produkowanych na bazie naturalnych substratów leczniczych: wody siarczkowej, solanki jodkowej oraz borowiny. Zapraszamy po zdrowie i relaks do "Uzdrowiska Busko-Zdrój" S.A.

Założone w 1836 roku „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. to połączenie tradycji z nowoczesnością. Na przestrzeni blisko 200 lat działalności powstał tu nowoczesny kompleks uzdrowiskowy skupiający 4 obiekty sanatoryjne i 2 specjalistyczne szpitale uzdrowiskowe. W 8 zakładach przyrodoleczniczych na terenie Uzdrowiska wykonywanych jest blisko 80 rodzajów zabiegów leczniczych, uzupełnionych o ofertę SPA & Wellness. Większość zabiegów wykonywanych jest na bazie własnych, naturalnych substratów leczniczych, stanowiących największe bogactwo Uzdrowiska, do których należą: woda siarczkowa, solanka jodkowa oraz borowina. „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. skutecznie wspomaga leczenie schorzeń: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, dermatologicznych oraz rehabilituje pacjentów z rozpoznaniem dziecięcego porażenia mózgowego.

Dodatkowym profilem działalności „Uzdrowiska Busko-Zdrój” jest produkcja Naturalnej Wody Mineralnej Buskowianka-Zdrój oraz nowej linii Słonecznych Kosmetyków.

Produkowana od 1960 roku Buskowianka-Zdrój to naturalna woda mineralne średniozmineralizowana, średnionasycona CO2, czerpana z ujęcia „Nowy Nurek” w Busku-Zdroju”. Bogata w mikroelementy Buskowianka-Zdrój jest doskonałym uzupełnieniem naszej codziennej diety, co ma szczególne znaczenie dla osób dbających o zdrowy styl życia i kondycję fizyczną. Była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana podczas branżowych imprez wystawienniczych i Targów. Produkt ten zdobył m.in. Nagrodę Specjalną Kapituły ORŁA AGROBIZNESU za jej jakość, prozdrowotność i 50 lat tradycji oraz certyfikat TRADYCJA i JAKOŚĆ, wyróżnienie za 50 lat wytwarzania z zachowaniem tradycyjnej receptury, surowców i technologii. Gwarancja jakości wytwarzania połączona z naturalną i ekologiczną produkcją sprawiły, że „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. wraz z Buskowianką –Zdrój zostało przyjęte w poczet członków sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie, działającej w ramach Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Nowa linia Słonecznych Kosmetyków to najnowszy produkt „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. powstały na bazie naturalnych substratów leczniczych: wody siarczkowej, solanki jodkowej i borowiny oraz naturalnej wody mineralnej. Wzbogacone o wyjątkowo atrakcyjną gamę aromatów, poprawiają zdrowie i samopoczucie. Stanowią doskonałe uzupełnienie kuracji w buskim kurorcie oraz nieodzowną część każdego domowego SPA. Wysoka jakość i prozdrowotne właściwości sprawiły że czytelnicy Echa Dnia docenili walory naszych naturalnych kosmetyków w konkursie „Nasze Dobre Świętokrzyskie” wybierając Słoneczne Kosmetyki jako Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski w 2014 roku, w kategorii produkty przemysłowe. Umiejętne łączenie tradycji z nowoczesnością sprawiają, że nasz nowy produkt staje się rozpoznawalną marką i systematycznie pnie się do góry w rankingu produktów z branży kosmetycznej. W niedalekiej przyszłości „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. planuje wzbogacenie oferty kosmetycznej o nowe produkty, powstałe na bazie naturalnych bogactw Uzdrowiska.

BUSKOWIANKA ZDRÓJ


« powrót do: Sponsorzy
Kalendarz wydarzeń
7 czerwca Ćwierć finał Miss Polski i Miss Polski Nastolatek w Warszawie
czerwiec Finał Miss Polski Nastolatek 2015 i półfinał Miss Polski 2015
grudzień Finał Miss Polski 2015