Gabinet Stomatologiczny Awansdent


Dane teleadresowe
Ulica: ul. Warszawska 28/6
Kod/miasto: Kielce
Telefon: 041 3415677
GSM: 660-207-575
E-mail: agata.miszczyk@wp.pl
WWW: www.awansdent.pl/
Gabinet Stomatologiczny Awansdent

Gabinet został zorganizowany aby opiekować się pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie i dalej, opiekę po wyleczeniu. Nasze doświadczenie wskazuje, że tylko wtedy razem osiągniemy trwałe i zadowalające efekty. Mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki i wiedzy aby zaspokoić nawet najwyższe wymagania w zakresie kosmetyki i Twojego komfortu. Wzorujemy się na czołowych i uznanych w świecie autorytetach co daje Tobie najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas procedur. Chcesz mieć ładniejsze i bielsze zęby? - oddajemy Ci ogromne możliwości stomatologii kosmetycznej. Nie masz czym gryźć? - zaproponujemy rozwiązania protetyczne dające największą wygodę i trwałość. Masz wszystkie problemy które wymieniliśmy powyżej? - nie przejmuj się, być może zajmie nam to trochę więcej czasu ale efekt Cię zadowoli!

Wbielanie zębów najnowszym hybrydowym akceleratorem POLUS firmy BEYOND. Pierwszy w Kielcach !

Wiemy, jak ważna dla naszych pacjentów jest zdrowy i promienna wygląd. Dlatego też oferujemy szeroką paletę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mających na celu przede wszystkim wygładzenie, odmłodzenie i rozświetlenie skóry.

Świetnie wyszkolony zespół oraz nowoczesny sprzęt gwarantują Państwu precyzję, bezpieczeństwo oraz znakomity efekt estetyczny.

Zabiegi:

- Modelowanie ust
- Modelowanie podbródka
- Lipoliza - modelowanie ciała
- Botox
- Kwas hialuronowy
- Korekcja owalu twarzy
- Nadpotliwość
- Peelingi
- Mezoterapia


« powrót do: Sponsorzy
Kalendarz wydarzeń