ZDROFIT Kielce Galeria Korona


Dane teleadresowe
Ulica: Galeria Korona, Warszawska 26
Kod/miasto: 25-312 Kielce
Telefon: 574 435 853
WWW: www.zdrofit.pl/kielce-korona
facebook: Zdrofit Kielce Galeria Korona

Zumba 

Połączenie tańca i fitness, zainspirowane rytmami latynoskimi. Unikalny balans treningu kondycyjnego i kształtującego sylwetkę. ZUMBA jest łatwa dla wszystkich! Szybkie efekty zapewnia połączenie kardio z komponentami treningu siłowego. ZUMBA to super zabawa! Jest świetna dla umysłu, duszy i ciała. Uwaga! ZUMBA uzależnia! Więcej szukaj na www.zumba.com.

Salsation 

Jeden z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych. Salsation to wiele stylów, rytmów i kultur w jednym; rozwija świadomość ciała i muzykalność. Program kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii łącząc aktywność fizyczną z zabawą. Charakter zajęć oraz zawarte w nich elementy treningu funkcjonalnego sprawiają, że można tańczyć, ćwiczyć a jednocześnie czerpać z tego mnóstwo radości!

Strong by Zumba  

STRONG by ZUMBA to połączenie treningu aerobowego i siłowego w jednym. To interwały o wysokiej intensywności wykonywane do specjalnie do tego przygotowanej muzyki która motywuje do wysiłku. Program STRONG by Zumba łączy w sobie wysokiej intensywności trening interwałowy z zsynchronizowaną muzyką i dużą dawką motywacji. Każde zajęcia pomagają Ci przekroczyć własne limity oraz osiągnąć swoje cele fitness dużo szybciej. Na zajęciach Strong by Zumba korzystasz ze swojej masy ciała, możesz poprawić wytrzymałość i tonus mięśniowy. Wysoka intensywność jaką dostaje ciało powoduje spalanie kalorii długo po treningu. Strong by Zumba ma dużą intensywność w prostej progresji, co zapewnia, przy dobrym doborze ćwiczeń I intensywności, kompleksowy trening całego ciała.

Latino Ladies 

To połączenie gorących, porywających rytmów z ekspresją i ogromnym temperamentem. Latino ladies to nauka wszystkich tańców latynoamerykańskich w kobiecym gronie. Na zajęciach będzie można poznać takie tańce jak: cha cha cha, rumba, samba, salsa, jive, pasodoble i wiele innych. Każdy z tańców pozwala na wyrażenie innych emocji i nastrojów.  Kocie ruchy w rumbie, wesoły jive, zalotna cha-cha, czy dynamiczna salsa każdą kobietę wprawią w świetny nastrój. Styl latino charakteryzuje się dużą rytmicznością, izolacją górnej części ciała od dolnej, a przede wszystkim akcją bioder. Tańce latynoamerykańskie uczą prawidłowej postawy ciała, płynności ruchów, poprawiając koordynację ruchową. Skoncentrujemy się na krótkich, podkreślających kobiecość układach solowych, pozwalających ukazać w świadomy i delikatny sposób swoje atuty i seksapil. Na zajęciach wszystko prowadzone jest z dużą dozą humoru i nieco z przymrużeniem oka, tak aby czerpać jak najwięcej przyjemności z tańca. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i miło spędzicie czas. 

Sexy Dance

Zajęcia taneczne. Forma tańca pozwalająca wydobyć maksimum kobiecości. Główną częścią zajęć jest praca nad zmysłowym ruchem, pełnym gracji i ekspresji. Ponętne zatrzymania, obroty i inne figury taneczne wykorzystywane w choreografiach SEXY DANCE pobudzą zmysły i wprowadzą w lepszy nastrój. Dopełnieniem zajęć jest rozgrzewka poprawiająca koordynację i elastyczność ciała. Tego rodzaju trening wpływa nie tylko na ciało, ale i duszę.

 

 


« powrót do: Sponsorzy
Kalendarz wydarzeń