Restauracja SezoNOVA


Dane teleadresowe
Ulica: ul. Konopnickiej 5
Kod/miasto: 25-406 Kielce
Telefon: 730 929 730 zamówienia
GSM: 501 942 537 imprezy okolicznościowe
E-mail: restauracja@sezonova.com.pl
facebook: SEZONOVA
Witaj w restauracji SezoNOVA!
Miejscu oddalonym od centrum i zgiełku miasta powstałym z myślą o tworzeniu zdrowej, domowej kuchni. Miejscu o atrakcyjnej przestrzeni i przyjaznej atmosferze zachęcającej do swobodnego, nieśpiesznego smakowania. Nasze menu to kompozycja dań kuchni polskiej powszechnie znanych i lubianych ale również dopracowanych do perfekcji dań bardziej wyszukanych łączących smaki różnych zakątków świata. Zarówno pierwsze jak i drugie wyróżnia dbałość o szczegóły: regionalne, świeże i aromatyczne składniki, estetyka podania, najwyższa jakość produktów. W naszej karcie znajdują się również pozycje wegetariańskie a także dania dla dzieci, które zadowolą każdego małego smakosza. Nasza kuchnia jest odzwierciedleniem kalendarza natury i wraz ze zmieniającą się porą roku i sezonem na poszczególne produkty pojawiają się dania sezonowe.
W restauracji codziennie w porze lunchu serwujemy dania obiadowe, które można również zamówić z dostawą do firmy czy do domu.
Urządzamy przyjęcia okolicznościowe i firmowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę, która w zależności od potrzeb ugości od 10 do 40 osób. Organizujemy również cateringi na wszelkie uroczystości. Komunie, chrzciny, urodziny w ogrodzie, spotkania biznesowe, przerwy kawowe i wiele innych... Zarówno w formie finger foods jak i dań ciepłych, przygotowujemy stacje z daniami tematycznymi np. zdrowy dzień w firmie, z potrawami „dookoła świata”, a także słodkie stoły, które oczarowują nie tylko najmłodszych. Wszystkim zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których organizacja takich przedsięwzięć jest pasją. Serdecznie zapraszamy !

« powrót do: Sponsorzy
Kalendarz wydarzeń