Salon Kosmetyczny Agnieszka Augustyn


Dane teleadresowe
Ulica: św. Leonarda 1/9
Kod/miasto: 25-311 Kielce
Telefon: 502 580 954
GSM: 780 073 773
E-mail: salon@agnieszkaaugustyn.pl
WWW: www.agnieszkaaugustyn.pl
facebook: Agnieszka-Augustyn-Kosmetyka-Profesjonalna
Od 1998 roku prowadzę Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Augustyn. Pasja do piękna i kosmetologii jest motorem moich działań i osiągnięć zawodowych. Priorytet wykonywania usług na najwyższym poziomie oraz zaangażowanie w pracę pozwoliły mi stworzyć profesjonalny i nowoczesny gabinet dbający o urodę, młodość, witalność i relaks klientów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, ja i mój personel nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę uczestnicząc w wielu prestiżowych szkoleń i targach kosmetycznych.

Poszerzając ofertę gabinetu o nowości pojawiające się na polskim rynku, wybieram zabiegi kosmetyczne kierując się zdrowiem i bezpieczeństwem Klientów. Dbam o to, by były one jak najbardziej naturalne, pozbawione parabenów, silikonu, sztucznych barwników, a jednocześnie bardzo skuteczne.

Współpracuję z dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej dr Mariuszem Sochą i dr Katarzyną Nowak – ekspertem od zdrowego odżywiania i nietolerancji pokarmowych. Wszystkie zabiegi w moim gabinecie wykonywane są wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych firm tj. Image Scincare, Dr Schrammek, YONKA, Anna Lotan, DNC Roller, Glomminerals, Hollywood Nails, Allesandro, Gehwol, ABC Nails, Revitalash, RRS Aesthetic Dermal, Dermaheal, SRS.

Zapraszam
Agnieszka Augustyn

« powrót do: Sponsorzy
Kalendarz wydarzeń